reklamy sem

navazovací pohádka tady


vtipy

17. října 2010 v 15:19 |  vtípky
Blondýnka v kuchyni. Přijde za ní novomanžel a ptá se jí:"proč už půl hodiny držíš
tu slepici za krk?"Vždyt tady píšou:"Slepici půl hodiny dusíme."
Potkají se dva kolegové: "Už jsi to slyšel? V cirkusu jezdí na koni úplně nahá slečna!" - "Tak to se musím jít podívat! Koně jsem neviděl ani nepamatuju!"


"Tati, představ si, že jeden pán v cirkusu vyskočil koni na hřbet,
pak se mu spustil pod břicho, chytil ho za ocas a nakonec mu vylezl na krk!"
"To je toho, tohle všechno jsem udělal, když jsem jel na koni poprvé..."
Františku, kouří tvoji koně?" - "Ne!?" - "No tak to ti hoří maštal."


- "Moje manželka chce zhubnout,
tak začala jezdit na koni." - "A výsledek?" - Za měsíc kůň zhubnul 10 kilo!"


Baví se dvě kamarádky: "Víš, že se učím jezdit na koni?" - "To je zajímavé," odpoví druhá, "ale nebyla jsi kdysi proti týrání zvířat?"Pani učitelka povídá dětem: "Děti a nyní mi řekněte větu,kde je slovo čelo." Přihlásí se Mařenka a povídá: "Tatínek hraje na čelo." Paní učitelka ji pochválí a říká. "A nyní aby to slovo tam bylo dvakrát." Přihlásí se Anička a říká: "Tatínek hraje na čelo a violončelo." "A nyní děti, aby to slovo tam bylo třikrát." Hlásí se Pepíček a říká: "Maminka s tatínkem leželi čelo na čelo a prcali jen to drnčelo."


Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"
Přijde Karel na návštěvu k Frantovi, který je na vozíku. Sedí, povídají, A když už k večeru začíná být zima, Franta Karla poprosí,zda by mu z horního pokoje přinesl bačkory.Ten se ochotně zvedl a jde do pokoje, kde najde dvě Frantovy dcery, v nejlepších letech, 17 a 19, jenom v kalhotkách. Zálibně se na ně podívá a na jejich otázku, co tam dělá, jim odpoví: "Váš otec mi řekl, že vás mám přefiknout." Vyděšeně se na něj podívají a říkají: "To určitě není pravda, to by náš tatínek nikdy neřekl!! # # # # # > "Tak vy mi nevěříte?" ptá se a otevírá dveře: "Franto,obě?" zavolá a zezdola se ozve: "Jo, jo, Karle, obě!"

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!" Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a zařve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"


Paní učitelka se ptá Aničky:"Co dává koza?""Mléko.""Správně." Pak se ptá Frantíka:"Co dává ovce?" "Vlnu." "Správně." Pak se ptá Pepíčka: "Co dává krává?" "Domácí úkoly."
"Maminko, můžu tu mísu vylízat?" - "Ne, Pepíčku, jen pěkně spláchni!"
Blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ále, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."


De cikánka na nádraží a říká mnéé - dejte mi jeden lístek. A paní u pokladny: a kam to bude. No do ruky ty krévo né.


Přiběhne chlápek do cikánské čtvrti, na sobě má tričko a na něm nápis "nesnáším cikány ze tří důvodů!". Po chvíli k němu příjde jeden nabušenej cigán a drsným hlasem se ho zeptá: "Hej kemo co to máš na tom triku?" Mám tam napsáno, že nesnáším cikány a mám pro to tři důvody. A tohle je první z nich, že neumíte číst. "Co, woe, cos to říkal?? zařve cikán. No a tohle je druhej důvod - slyšíte jenom to, co chcete. Cikán zavolá ostatní, všichni vytáhnou kudly a jdou po něm. Chlápek se pousměje a dodá: "No a tohle je ten třetí důvod, taháte nože, když se bude střílet!!" …


Jak se říká cikánovi v obleku? ............................. Obžalovaný vstaňte!

Přijde cikán do elektra a povídá prodavačovi: "Chtěl bych támhleten CD přehrávač," a ukazuje na ohřívač. Ale prodavač na sobě nedá nic znát a prodá mu ho. Cikán přijde domů a říká rodině, že budou poslouchat cédéčka. Vloží CD a najednou se z cédéčka začne kouřit, line se z toho šílený smrad a cikánka povídá cikánovi: "Ty debile, vždyť jsi přines vypalovačku!"

Baví se dva školáci: "Kde je Pepa?" "V nemocnici." "A co se mu stalo?" "Vyhrál soutěž o to, kdo se nejvíc vykloní z okna!"

Vtipný jazykolam
16. července 2006 v 8:45
Měla babka vrabce v kapce,
vrabec v kapce babce píp,
zmáčkla babka vrabce v kapce,
vrabec babce v kapce chcíp.
Blondýna v pizzerii:

Číšník přinese blondýnce pizzu a ptá se jí:
Chcete ji rozdělit na 6 kusů a nebo na 12???
,,Na 6 já bych 12 nesnědla!!!
O psech:

Paní Kašparová venčí psi...jmenují se Pose a Ruse.
Psi se jí utrhli a volá na ně:
PoseRuse!!!A za ní běhají lidi s toaleťákem.Paní ucitelka ve skolce pomáhá chlapeckovi s obouváním bot. Oba tlacili, tahali, ale porád se do tech boticek nemohli dostat. A kdyz se to konecne podarilo, tak si oba upocení sedli, chlapecek se podíval na boty a ríká: "Paní ucitelko, my jsme dali boticky obrácene." Paní ucitelka se také podívala a skutecne, boty byly obutý obrácene. Zachovala klid, znovu je sundala a znovu je rvali na nohy. Tentokrát správnou botu na správnou nohu. Potom se chlapecek podívá na boty a ríká: "To ale nejsou moje boticky." Ucitelka se kousla do jazyka a místo toho, aby na nej zarvala: "To jsi, ty hovado, nevedel drív?", s námahou zase boticky sundala. Kdyz byly boty dole, povídá chlapecek: "To jsou boticky mého brásky. Maminka ríkala, ze je ted budu nosit já." Ucitelka uz nevedela, jestli se má smát nebo plakat a znovu pomohla chlapeckovi do bot. Kdyz mu po té úporné práci pomáhala do kabátu, tak se zeptala: "Kde más rukavicky?" Chlapecek odpoví: "Rukavicky mám schované v botickách." Trestní proces s ucitelkou zacne prístí mesíc.Pepíček přišel domů celý mokrý.
"Co se ti stalo?" ptá se matka.
"Hráli jsme si na psy."
"No a co?"
"Já byl patník..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily | Web | 17. října 2010 v 15:20 | Reagovat

některý jsou fakt dobrý xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama